Life Style

Parashikimi i Merit për sot: Një udhëtim do ju ndryshojë jetën

               Publikuar në : 16:00 - 20/01/20 liberale

“Ka ardhur momenti te rikthehemi tek Shpresa se Dashuria dhe sakrifica te lulezojne perseri ne zemrat tona”, shkruan atreologia Meri Shehu, në parashikimin e saj pë 12 shenjat e horoskopit për ditën e sotme.

Më poshtë, parashikimi për çdo shenjë:
Dashi
Sot java fillon me nje takim te kendshem ne nje ambjent pune dhe qe ju ndryshon bazen e cilesise se jetes dhe familjes duke sjell ndryshime.

Demi
Nje udhetim i kendshem do ju sjell nje qetesi dhe mundesi te shpreheni me lirshem me nje person qe do ndjeheni vertet mire apo do keni interes personal.

Binjaket
Nje ceshtje ekonomike do perparoj ne diten e sotme dhe do arrini ndoshta te beni nje investim te mire ne lidhje me karrieren apo jeten personale.

Gaforrja
Nje takim ne diten e sotme do ju beje te kuptoni se dashuria do ishte rruga e duhur per te qetesuar shprtin taj te acaruar nga problemet

Luani
Nje takim i fshehte erotik do ju lartesoj ne ndjenja dhe do ju beje te kuptoni ndjenjat tuaja me te thella dhe mundesisht tju zgjoje nga brenda.

Virgjeresha
Pa dyshim qe sot do keni bashkepunime te cilat do kerkojne mirekuptim apo tolerim nga ana juaj si nje oferte e mire apo bamiresi qe beni ne emer te dashurise

Peshorja
Puna juaj sot do jete e kendshme e mbushur me romance apo jo, do ta ndjeni veten pjese e nje pune e cila kekron talent frymezim i cili ju del sot si dhurte.

Akrepi
Ne dashuri do keni dite te bukura te mbushura me frymezim takime dhe propozime shum ete mira Takime te kendshme surprize nuk do mungojne.

Shigjetari
Ekonomia familjare do permiresohet Po ashtu do perpiresohen edhe kushtet e jeteses suaj. Takime dhe festa romantike ne shtepine tuaj sdo mungojne.

Bricjapi
Do keni afrimitet me partnerin ne cift ose do takoheni me dike qe do behet pjese e jetes suaj ne vitet ne vijim si ne partneritet ashtu edhe ne familje

Ujori
Ceshtjet e punes dhe ekonomise sot do perparojne me sukses Do keni nje oferte te mire pune apo dikush qe do takoni rastesisht do ju ndihmoj konkrteisht.

Peshqit
Dita sot do jete e lumtur per ju pasi do keni dashuri oferta dhe takime shume te kendshme dhe madje ndonje udhetim surprize qe do ju ndryshoj jeten.

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back