Life Style

Parashikimi i Merit për sot: Do të shpëtoni nga prangat e robërisë

               Publikuar në : 15:30 - 22/01/20 liberale

Disa drejt suksesit, të tjerë drejt dashurisë, e disa drejt faljes. Larmishëri gjendjesh dhe situatash parashikon astreologia Meri Shehu për 12 shenjat e horoksopit.

Dashi
Sot mund te keni nje mundesi per te kerkuar falje apo per te pranuar ndjenjat tuaja ne raport me nje marredhenie te veshtire qe ju ka komplikuar jeten.

Demi
Nese jeni i denje per nje qellim, do ju duhet te jepni disa prova te qartetsise tuaj shpirteore dhe materiale ne nje moment kur jeni paraqitur perfitues apo ju kane keqkuptuar.

Binjaket
Ne karriere disa situata do ti fitoni pasi do ju dale nje e drejte juaja apo do shfajsoheni pasi keni qene nen nje ndikim te keq energjie dhe zoterimi.

Gaforrja
Mund te fitoni nje beteje me veten apo ligjore, pas nje veshtiresie shumevjecare, por ekziston mundesia te mosbindeni per vazhdimesine sipas palnifikimeve universale.

Luani
Do gjeni Ppshkun tuaj ose peshku juaj nuk do ju beje me dredha, pasi do kuptoje qe ju ka lodhur shume dhe mundesisht nuk duhet qe ju te dukeni te humbur.

Virgjeresha
Nese nuk doni te beheni pjese e nje lidhjeje apo bashkepunimi ku nuk do mbizoterojne kalkulimet apo llogarite tuaja, atehere mos u ngacmoni apo afroni fare.

Peshorja
Jeni njeriu i duhur qe te beni nje pune te bukur sot me dashuri dhe me zoterim, duke u treguar te tjereve jo vetem kufijte tokesore por edhe ato detare.

Akrepi
Mund te merrni ne mbrojtje cdo njeri qe ka nevoje per dashuri dhe ndjenje ne diten e sotme, pa derdhur helmin tuaj ne pritje te dhimbjes shpirterore.

Shigjetari
Cdo gje e bukur dhe me vlere do ndodhe ne familjen tuaj. Aty perqndroni punet, takimet dhe romancat Ky ambjent do kete fat ne para dhe dashuri.

Bricjapi
Shoqeria do kuptoje qe ju tashme do keni fatin e nje strategu qe do hartoje mire planet dhe komunikimin ne menyre te tille qe askush te mos refuzoje.

Ujori
Do keni nje dite te bukur ekonomike, ku mbi gjithcka do mbizoteroje dashuria per te bere gjera te bukura, megjithese kjo perfshin vlera monetare.

Peshqit
Nje apolpgji me veten dhe dike te dashur do ju shpetoje nga prangat e roberise dhe ngecjes suaj shpirterore dhe ekonomike.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back