Aktualitet

Paralajmëron Meta: Nga nesër do të shihni një president tjetër

Shkruar nga Liberale
Paralajmëron Meta: Nga nesër do të shihni një president

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar,  se nga dita e nesërme e në vijim do të shohim një tjetër President. Në studion e "Opinion", Meta tha, se prej ditës së nesërme do të jetë zyrtar dhe takimet me drejtuesit në vend dhe ambasadorët, do të jenë të mirëdokumentuara.

“Nga neser do shihni nje President tjeter. Do kete nje President teper zyrtar. I hapur ne cdo kohe per marredhenie zyrtare institucionale, te miredokumentuara dhe me deshmitare. Me Ramen, me Lulin, me Sorecen dhe me Kim. Me te kater nga neser vetem marredhenie dhe takime institucionale, me deshmitare dhe te miredokumentuara! Kater aktoret ti zgjidhin problemet ne bashkepunim te ngushte e une do i inkurajoj", tha Meta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH