Aktualitet

Pamje të frikshme/ Shihni si është çarë rruga në Borsh nga reshjet

Shkruar nga Liberale

Reshjet e dendura të ditës së djeshme kanë dëmtuar një pjesë të rrugës Sarandë-Borsh, duke krijuar edhe çarje të rrugës.

"BW" sjell pamje ku shihet se është çarë rruga në hyrje të Borshit, duke u bërë e pakalueshme për mjetet e tonazhit të rëndë.

Nga shërbimet e Qarkullimit Rrugor në Komisariatin e Sarandës, bëjnë me dije se për këtë është njoftuar edhe ARRSH dhe firma e mirëmbajtjes së kësaj rruge.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH