Aktualitet

Pamje nga vendngjarja/ Përfshihet 5 makina, aksident masiv në Thumanë

Shkruar nga Liberale

Një aksident masiv mes pesë makinave ndodhi mesditën e sotme në Thumanë.

Siç shihet nga pamjet në vendngjarje, në aksident janë përfshirë katër vetura dhe një kamion i tonazhit të rëndë.

Nuk dihet shkaku i aksidentit, por paraprakisht dyshohet për është bërë shpejtësia dhe mos-respektimi i distancës mes mjeteve të përfshira në aksin masiv.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale në mjetet e përfshira.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH