Kronikë

Pamje nga vendngjarja/ Aksidentohet makina e dasmorëve në aksin Elbasan-Librazhd

Shkruar nga Liberale
Pamje nga vendngjarja/ Aksidentohet makina e dasmorëve në aksin

Një aksident është regjistruar sot në aksin Elbasan- Librazhd në fshatin Mengel.

Një makinë dasmorësh është përplasur me një makinë tjetër dhe si pasojë e përplasjes ka dëme të mjeteve.

Gjithashtu raportohet se drejtuesi i mjetit ka marrë plagë të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Shkak i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia e lartë si dhe lagështira e rrugës, si pasojë e kushteve të këqija atmosferike.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH