Showbiz

Pamje mbreslënëse/ Ja ku e kaluan Krishtlindjen Harry dhe Meghan

Shkruar nga Liberale
Pamje mbreslënëse/ Ja ku e kaluan Krishtlindjen Harry dhe Meghan

Harry dhe Meghan Markle edhe pse mijëra kilometra larg nga Anglia, i qëndruan besnike natyrës gjatë festës së Krishtlindjes.

Duka dhe Dukesha janë parë në një provincë kanadeze në ishullin "Vancouver" afër aeroportit "Victoria".

Prej vitesh ky vend po tërheq akoma dhe më shumë turistë që janë të apasionuar pas natyrës. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1114815,1114816,1114817"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH