Aktualitet

Paloka: Rama, lolo i kancelarive perëndimore, ja ç'thonë për të

Shkruar nga Liberale
Paloka: Rama, lolo i kancelarive perëndimore, ja ç'thonë

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka shkruan se kryeministri Edi Rama është kthyer në lolon e kancelarive perëndimore.

Sipas Palokës në sallonet e Perëndimit me siguri zbaviten me sjelljne dhe veshjet e kryeministrit Rama.

"Rama eshte kthyer ne lolon e kancelarive perendimore dhe kete tani nuk e degjon vetem si thashethem ne tavolinat e diplomateve po ka filluar te jete dhe pjese e raporteve konfidenciale te nderkombetareve. Zyrtarisht klloun !

Po cfare “taksirati” kane shqiptaret qe te vuajne pasojat. Ne sallonet e perendimit mbase zbaviten me veshjet, sjelljen dhe deliret e kryeministrit tone , po shqiptaret nuk zbaviten me. Pervecse po kapim fundin ne cdo klasifikim, tani

rrezikojme riizolimin , nderkohe qe vetmi i cili meriton te izolohet eshte Rama", ka thënë Paloka. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH