Aktualitet

Paloka: Rama do kujtohet si njeriu që bëri spastrimin e shqiptarëve

Shkruar nga Liberale
Paloka: Rama do kujtohet si njeriu që bëri spastrimin e

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka në një postim në Facebook ka publikuar videon nga stadiumi i Korçës ku brohoritej, "Rama ik" gjatë ndeshjes Skënderbeu-Tirana.

"I vetmi ndryshim qe kerkojne dhe presin Shqiptaret eshte largimi i Rames. “Rama Ik” eshte britma qe ushton kudo!

Sa me shpejt te ik aq me mire per shqiptaret po dhe per ate vete. Tanime e ka “fituar” nje faqe ne histori... do te kujtohet si njeriun qe beri spastrimin me te madh te shqiptareve nga vendi i tyre. Endrrat me ndryshime kushtetuese per te kthyer diktaturen do te kthehen ne makth dhe do ti rezervojne atij fatin e cdo diktatori ne Europe", shkruan Paloka. /Gazeta Liberale

r

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH