Aktualitet

Paloka ironizon Ramën: Ka filluar të rrjedhë nga pleqëria

               Publikuar në : 19:21 - 01/09/20 liberale

Pas fjalës së kryeministrit Edi Rama në Elbasan, ku theksoi se duhen parë kundërshtarët e padukshëm brenda Partisë Socialiste, ka ardhur reagimi nga Partia Demokratike.

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, duke iu referuar fjalëve të Ramës, shkruan në Facebook, se këto janë shenja kur filloj dhe e kap plakja keq.

Reagimi i plotë

Filloi xhaja të zbulojë armiq të brendshëm madje dhe te padukshëm… Keto jane shenjat kur fillon e te kap plakja keq, fillon dhe gjen armiq te padukshem edhe brenda stanit qe ke zgjedhur vete.

Ka filluar te rrjedhe nga pleqëria, se nuk besoj se dikush ja ka mbush mendjen se me këtë stil demode mund të frymëzojë ndokënd… veç Taulantit dhe shokëve të tij të Toyta Yaris.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back