Aktualitet

Paloka i përgjigjet Ramës: Me konflikt nuk i shpëton dot burgut

               Publikuar në : 18:42 - 30/07/20 liberale

Deklaratës së kryeministrit Edi Rama  i vshtë përgjigjur ënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, i cili thotë se duke nxitur konfliktin politik, nuk shpëton dot nga burgu.

“Kur bëhet fjalë për kokën e Ramës, reagimi nuk është kurrë i nxituar! Është fiks ajo që presin qytetarët: ndëshkim për çdo krim! I nxituar dhe me pasoja është vetëm ndryshimi që iu bë sot rregullave të lojës, përdhunshëm dhe pa opozitën. Duke nxitur konfliktin politik, nuk shpëton dot nga burgu! Prandaj, ule pak dozën! Avdulaj and co. mund të të presin edhe pak muaj që ti bësh shoqëri”, shkruan Paloka.

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back