Aktualitet

OSHEE: Këto zona në Tiranë nesër nuk do kenë drita

Shkruar nga Liberale
OSHEE: Këto zona në Tiranë nesër nuk do kenë drita

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton ndërprerje të energjisë elektrike për ditën e nesërme në disa zona.

“Për shkak të remontit në fiderin A3 kabina e Medresesë 6/1 dhe në Fiderat 4 të NST Ndroq dhe Fid 25 NST Selitë, në datën 9 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 do të stakohet energjia në këto zona;

Rruga e Dibrës pjesërisht, pranë Medresesë, Pezë e Vogël, Pezë Helmas dhe Ura e Beshirit, Kopshti Botanik pjesërisht”, thuhet në njoftim. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH