Aktualitet

OSHEE: Faturat e dritave mund t’i paguani online ose në sportele

               Publikuar në : 20:05 - 25/03/20 liberale

OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00.

Në njoftim saktësohen edhe adresat ku mund të bëhet pagesa online.

Postimi i OSHEE:

👉Pagesa e faturës mund të bëhet online përmes

Web oshee.al

Aplikacioneve bankare

e-albania

👉Mjafton të regjistroheni duke futur të dhënat e sakta që kërkohen

👉Gjithashtu, sportelet tona janë hapur çdo ditë 07:00 – 13:00

👉Mund të përdorni edhe sportelet e postës, bankave dhe transferimit të parave ✔️

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back