Aktualitet

Opozita në shesh, Rama nuk e prish fare terezinë, shpërndan videon: Ai momenti kur njëri thotë varja se u pre rruga 

Shkruar nga Liberale
Opozita në shesh, Rama nuk e prish fare terezinë, shpërndan

Kryeministri Edi Rama ka bërë reagimin e parë në rrjetet sociale, që edhe pse duket sikur ka injoruar protestën e opozitës, në fakt e ka thumbuar atë.

Ai ka shpërndarë një video ku shihet taksa ushtron pasionin e tij për skulpturën, ndërsa shkruan:  “Ai momenti kur njëri thotë varja se u pre rruga dhe tjetri thot jo, sapo u hap një rrugë e re".

Ndërkohë qytetarët e organizuar nga opozita me në krye Sali Berishën dhe Ilir Metën po mblidhen në Bulevard për t'u pozicionuar para Kryeminsitrisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH