Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Opozita e rinis nga Teatri

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Opozita e rinis nga Teatri

Teatri është kauza, që i duhej opozitës për të rinisur. Qëndrueshmëria dhe përhapja në masë është vendimtare, nëse do të jetë një shans që do të zbehet me ardhjen e verës apo do të shënojë pikën e kthesës.

E diela e shembjes së kompleksit të godinave të Teatrit Kombëtar dhe atij Eksperimental, përkoi me datën kur Lulzim Basha ulej me Edi Ramën për të arritur ndaj të gdhirit të 18 majit marrëveshjen që e nxori opozitën nga çadra e protestës drejt zgjedhjeve parlamentare.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni sot në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH