Aktualitet

Operacioni mes Italisë e Shqipërisë, ambasadorja Kim përgëzon SPAK

Shkruar nga Liberale
Operacioni mes Italisë e Shqipërisë, ambasadorja Kim

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim, ka reaguar lidhur me operacionin mes SPAK dhe anti-mafias italiane, që çoi në pranga 37 persona nga Shqipëria e Italia.

“Urime SPAK për dënimin e krimit të organizuar dhe narkotikës dhe përfshirjen në cështjen e anti-mafias italiane. Vijoni me punën e mirë dhe të jepni më shumë rezultate në interes të popullit popullin shqiptar https://bit.ly/31u2ë93” shkruan ambasadorja Kim. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH