Aktualitet

Operacioni kombëtar antidrogë, shkon në 40 numri i të shoqëruarve

Shkruar nga Liberale
Operacioni kombëtar antidrogë, shkon në 40 numri i të

Numri i personave të shoqëruar nga policia gjatë operacionit kombëtar antidrogë ka shkuar në 40.

Mësohet se fillimisht procedimi penal u regjistrua nga Kukës, ndaj një grupi që kultivonte kanabis dhe më pas u përhap si hetim në gjithë Shqipërinë.

Po ashtu janë sekuestruar edhe disa kubikë kanabisi edhe pse ende nuk dihet sasia. /Gazeta Liberale

 

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH