Sport

Olta për Luizin: Ai do bëhet agresiv dhe do të shkatërrohet

Shkruar nga Liberale
Olta për Luizin: Ai do bëhet agresiv dhe do të shkatërrohet

Dea Mishel u ndje e kërcënuar mbrëmjen e kaluar nga Luizi, pasi ai foli me tone të ashpra për zgjedhjen e saj, që dërgoi në nominim atë, Kiarën dhe Efin.

Dea tha se dje u tremb shumë nga sjellja e Luizit.

Duke folur me Oltën dhe Tean, Dea tha se Luizi nuk është burrë që përdor atë ton zëri me një vajzë. Aq më tepër sipas saj, kur është burrë i madh.

Dea shtoi se nëse ai do ishte i vogël do e justifikonte sjelljen e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH