Showbiz

Olta, mesazh për “luftën” me Luizin: Dua të them një të vërtetë të madhe''

Shkruar nga Liberale
Olta, mesazh për “luftën” me Luizin: Dua të them

Ditën e sotme Olta Gixhari ka ndarë një status përmbyllës mbi rrugëtimin e saj në 'Big Brother VIP'. Ajo e cilëson si një eksperiencë të çmuar teksa kërkon falje për çdo herë që ka kaluar masën.

Olta po ashtu ka thënë edhe atë që e cilëson si 'një të vërtetë të madhe' për Luizin, që e falenderon duke shkruar se pa të eksperienca në BBVA nuk do ishte njësoj.

"Ja dhe BB zyrtarish mbaroi! Faleminderit me zemer publik i dashur per mbeshtetjen,komentet,sygjerimet, perqafimet dhe vemendjen qe me keni kushtuar.Faleminderit dhe ju qe me stoicizem me urryet deri diten e fundit,faleminderit qe u perfshite kaq shume. Do ta ruaj gjate ne mendjen time si nje eksperienc te cmuar,ku perjetova emocione te medha lot,zhgenjim,gezim,te papritura e surpriza.Ju kerkoj ndjes per cdo here qe e kam kaluar masen.

Faleminderit stafit te panumurt qe u kujdesen per ne pa kursyer veten e tyre. Faleminderit @lorihoxha @sarahoxhaaa @arbanao @eduartgrishaj @lorinamixha qe me bete pjese te eksperiences me te cmendur e me te bukur te jetes sime,Faleminderit qe me duruat.

Ky ishte BB qe theu cdo rekord shikueshmerie, disa do ta mbajne mend si bigu i Luizit dhe Oltes disa Luizit e Kiares disa bigu i Luizit! Dhe po tani qe cdo gje mori fund dua te them nje te vertet te madhe,me ka permendur cdo dite ne shtepi pasi une ika,sot dua une te t’them dy fjale,aventura ime pa ty Luiz nuk do ishte e njejte,ti ma ke veshtirsuar dhe ma ke zbukuruar rrugetimin tim! Ishte kenaqesi te “luftoja” kunder teje.

Ju dua shume

Shihemi ne projekte te tjera jashte kuadrit te lojes qe sot e tutje"-shkruan Olta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH