Showbiz

Olta Gixhari feston sot ditëlindjen dhe surprizat më të mëdha i mori nga fansat

Shkruar nga Liberale
Olta Gixhari feston sot ditëlindjen dhe surprizat më të

"E urryera" Olta Gixhari, që mori me qindra mallkime nga shqiptarët, kur iu shante Luizin, gjatë BBV, është kthyer në një personazh të dashur në momentin që ndryshoi qënrim ndaj këngëtarit.

Njrëzit nuk janë aq kritikë ndaj saj, madje kanë filluar ta pëlqejnë. Të shumta kanë qenë edhe komente e urimet që ka marrë për ditëlindjen e saj.

Aktorja ka lindur më 8 korrik 1986 dhe sot feston 37-vjetroin e lindjes.

Projekti që Olta Gixhari po merret së fundmi, është filmi “Në Kuadër të Dashurisë“, i cili veç të tjerave ka ngritur kuriozitet mbi skenarin, i cili e vë Oltën si aktore, bashkëshorten e Luiz Ejllit.

[gallery columns="1" size="full" jnewsslider="true" ids="1368834,1368833,1368832"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH