Showbiz

Olta e pranon: Kam një afeksion për Luizin, nuk jam kafshë

Shkruar nga Liberale
Olta e pranon: Kam një afeksion për Luizin, nuk jam kafshë

Aktorja Olta Gixhari dhe këngëtari Luiz Ejlli kanë pasur përplasje të vazhdueshme me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së BBV. Para disa javësh madje produksioni i nxori si dy të preferuarit e publikut, ndërkohë që edhe banorët kanë qenë të ndarë në dy kampe, me grupin e Luizit dhe të Oltës.

Gjatë një bisede me Armaldo Kllogjerin, Olta pranoi se edhe pse e sheh si kundërshtarin e saj më të fortë, për shkak të ditëve dhe qëndrimit të gjatë brenda shtëpisë, ajo ka afeksion për Luizin.

“Ore unë Luizin e kam kundërshtar drejtpërdrejtë, dhe unë kam një afeksion për atë se s’jam kafshë dhe këtë s’e mohoj”, tha aktorja.

Nga ana tjetër, pas presionit që i bëri Maestros për lojën me rripin, përse kishte votuar Kiarën për lidere, Olta i ka shprehur Armaldos “bërë shumë mirë që nuk e hoqe rripin”, gjë të cilën ajo vetë ia kërkoi gjatë debatit që patën, që do i jepte mundësinë asaj, maestros dhe Luizit të shkonin të tre në nominim.

“Uou ca thua ti. Ishte fat ajo e Valbonës, prandaj është fat”, i tha Armaldo. “Po mo është fat dhe shumë kjo lojë, përveçse zotësi”, tha Olta.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH