Showbiz

Olta “çmend” korçarët, bën një kërcim super energjik mbi tavolina

Shkruar nga Liberale
Olta “çmend” korçarët, bën një

Ish-banorja e Big Brother Vip II, Olta Gixhari, ndodhet në Korçë së bashku me Luiz Ejllin, dhe gjithë kastin e aktorëve që do të jenë protagonistë në filmim “Në Kuadër të Dashurisë”, një prodhim i Top Channel që pritet të lançohet këtë vjeshtë.

Megjithatë, përtej “Kuadrit të Dashurisë” dhe sidomos përtej “kuadrit të lojës” në reality show, aktorja e njohur është filmuar teksa kërcente këngën “Mbi Tavolina”,  ku ka dhuruar një kërcim super energjik.

Lëvizjet e aktores kanë tërhequr vëmendjen e klientëve të pranishëm, dhe të kalimtarëve, e ndërsa siç shihet dhe në video disa prej tyre janë ndalur dhe kanë filmuar kërcimin e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH