Showbiz

Olsa Muhameti zbulon projektin e ri që do të nisë këtë verë në Top Channel

Shkruar nga Liberale
Olsa Muhameti zbulon projektin e ri që do të nisë këtë

Një mbrëmje pas finales së madhe të "BBV" është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të gjithë ish-banorët dhe të ftuar të tjerë VIP. Intervistat kanë qenë të shumta dhe Olsa Muhameti nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve nga gazetarët e Top Media.

Ke përputhur gjithë Shqipërinë, për vete je përputhur?

Në proces… unë kështu them gjithmonë…

Ai projekti jot i famshëm “Kepi i Tundimeve” do rikthehet?

Po besoj se po

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH