Showbiz

"O trans na e shpife”, Egli Tako shpërthen ndaj ndjekëses: Ik hap librat e shkollës moj qyqare se s’di të shkruash akoma

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Egli Tako është tepër aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto e video nga përditshmëria. Së fundmi ajo i është përkushtuar palestrës, ndërsa rezultatet shihen dhe në fotot që ajo publikon në Instagram.

Me fotot me rroba banjo Egli ka njoftuar se do të nisë shkollën për Personal Trainer. Pas këtij postimi kanë vërshuar komentet në  Instagram, disa prej tyre negative dhe që e kanë shqetësuar këngëtaren.

“Plas moj plas. Bam bëj mu në vend”, i shkruan Egli, komentuesit me emrin  Aldo duke ngritur dyshime se mund të jetë adresë false.

“Ti s’di akoma të shkruash moj qyqare! Turp që të ktheva përgjigje.. Ik hap librat e fillores ti atë bëj, leje Trumpin e Amerikën se je vite dritë larg!”, vazhdon përgjigja e Eglit ndaj komentuesit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH