Showbiz

O sa mir me qen këngëtare! Zbulohet vlera marramendëse e makinës së Dafina Zeqirit

Shkruar nga Liberale

Artistja e cila është goxha aktive në muzikë, ka pasur një vit të ngjeshur me shumë koncerte. E teksa këngëtarja shijon suksesin e hiteve të saj të cilat numërojnë miliona klikime në youtube dhe dëgjohen kudo, ajo i ka blerë vetes një dhuratë tepër luksose.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Dafina ka treguar për 1.8 milonë ndjekësit e saj se i ka bërë dhuratë vetes një makinë Maybach.

  • Makina e vitit 2023, me zero kilometra të kaluara, GLS 600, varion nga 180,000 euro deri në mbi 200,000 euro.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH