Aktualitet

"O plehra, pse jeni online?", Korreshi shpërthen në Komisionin e Ligjeve, përplaset me deputetët e PS

Shkruar nga Liberale
"O plehra, pse jeni online?", Korreshi shpërthen në

Deputetët e opozitës janë futur në Kamionin e Ligjeve ku kanë gjetur në sallë disa nga kolegët e tyre të PS, ndërsa mbledhja bëhej online.

Saimir Korreshi iu është drejtuar duke i thënë se përse janë online kur deputetët janë prezentë.

Ai dëgjohet duhet iu drejtuar me fjalët: "O Plehra, pse jeni online?

Si pasojë e tensione, është shtyrë mbledhja te Ligjet dhe te Veprimtaria Prodhuese.

https://youtu.be/ukyQZD8n0ho?si=OCR-5u-l4pFTQ8yN

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH