Showbiz

"O i shitur"/ Mbështeti kandidatin socialist, gazetari shpërthen kundër Luizit: Na tradhtove si Lulzim Basha

Shkruar nga Liberale
"O i shitur"/ Mbështeti kandidatin socialist, gazetari

Gazetari Çim Peka, është revoltuar me ish-banorin e "Big Brother VIP", Luiz Ejlli, pasi ky i fundit u shfaq në fushatë duke mbështetur Benet Becin.

Peka e krahason Luizin me Lulzim Bashën, duke thënë se u tregua tradhtar, pasi mbështeti kandidatin e PS në Shkodër.

“Mos e gjykoni kaq shumë këtë Luizin e BBV që u shit, në këtë vend u shit kryetari i opozitës dhe nuk pati kaq shumë reagim... Mos e teproni,” shkruan Peka.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH