Të gjitha

“O çuna pushoni ja .. robt”, gazetarja shpërthen në mes të emisionit

               Publikuar në : 14:58 - 22/10/19 liberale

Mos hapja e negociatave ka shkaktuar debate jo vetëm mes politikanëve, por edhe në studiot televizive.

Temë diskutimi ka qenë edhe studion e emisionit TV Apollon. Gjatë debatit në emisionin “Fakt +”, gazetarja nuk është përmbajtur më duke sharë keq, pavarësisht se ishte në transmetim live.

Ndërkohë që të ftuarit debatonin, dikush nga regjia apo kameramanët është duke bërë zhurmë, gjë e cila ka acaruar gazetaren, e cila ndërhyn duke thënë: “O çuna, po pushoni morë ja .. robt tani..”.

Nuk dihet ende motivi i shpërthimit të gazetares, nëse ka qenë vërtet çështja e negociatave dhe debati që e ka preokupuar kaq shumë, apo ka pasur ndonjë problem tjetër./Gazeta Liberale

Po pushoni more..ja q.. robt

Po pushoni more..ja q.. robt

Gepostet von Shikoje am Dienstag, 22. Oktober 2019

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back