Aktualitet

Nxirren 4 trupa të pajetë nga familja Lala, 46 të vdekur nga tërmeti

Shkruar nga Liberale
Nxirren 4 trupa të pajetë nga familja Lala, 46 të vdekur nga

Shkon në 46 numri i viktimave nga tërmeti i 26 nëntorit. Ministria e Mbrojtjes bën me dije se janë nxjerrë 4 trupa të pajetë të familjes Lala nga gërmadhat e vilës së tyre në zonën e ish-Kënetës.

Një u nxor më herët, ndërsa tani janë nxjerrë 3.

Aktualisht operacioni i kërkim-shpëtimit është mbyllur në Thumanë dhe te pallati 6 katësh te Kryqi i Kuq në Durrës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH