Showbiz

Nusja është gati, Kiara shpërndan foton para martesës reale

Shkruar nga Liberale

Kiara Tito sonte po pret që të celebrohet gjatë natës së sotme të finales së “Big Brother”

Moderatorja ka postuar një foto ku tregon takat që do të veshi sonte.

Nuk ka zbuluar akoma as fustanin dhe as ‘look-un’ e saj për sonte por mbetet të presim se çfarë ka rezervuar kjo natë për çiftin.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH