1

Numri 1 i tenisit, Novak Djokoviç rezulton pozitiv me COVID-19

               Publikuar në : 14:50 - 23/06/20 liberale

Numri 1 i tenisit, Novak Djokovic ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Djokovic mori pjesë në një event tenistik Adria Tour ku u infektuan Grigor Dimitrov, Borna Coric dhe Viktor Troicki.

Djokoviç refuzoi të mbrohet nga koronavirusi dhe menjëherë pas lirimit të masave organizoi Adria Tour, një event tenistik i cili u zhvillua në Beograd të Serbisë dhe Zadar të Kroacisë.

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back