Showbiz

"Nuk toleron absolutisht", Almeda po thotë se Tolgahani është shumë xheloz?

Shkruar nga Liberale
"Nuk toleron absolutisht", Almeda po thotë se Tolgahani

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it turk dhe atij shqiptar.

E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Almeda ka treguar se Tolgahani është shumë xheloz dhe ajo refuzoi dy projekte shumë të rëndësishme kinematografike për hir të tij.

“Kam patur dy projekte shumë të mira për telenovela, ishte skenar shumë i bukur në fakt, por Tolga nuk e pranoi sepse kishte shumë skena dashurie. Ai toleron shumë gjëra, por këtë gjë nuk e pranon”, ka treguar ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH