Aktualitet

"Nuk mund të talleni më me veten", 4 shenjat që kanë më shumë gjasa të ndahen në ditët në vijim

Shkruar nga Liberale
"Nuk mund të talleni më me veten", 4 shenjat që

Edhe pse shenja e Shigjetarit është e lidhur me miqësinë dhe ndjeshmërinë, hyrja në të parashikon të prishë marrëdhëniet e dashurisë për disa anëtarë të zodiakut, ndoshta edhe deri në ndarje. Kush duhet t'i kushtojnë vëmendje të veçantë gjatë kësaj periudhe? Katër të mëposhtmet i përkasin "grupit me rrezik të lartë".

Demi: Ju dhe partneri juaj po kaloni nga faza "duhet të flasim" në fazën "koha për t'u ndarë". Ju jeni veçanërisht të prirur drejt vendimit të dytë, pasi mendoni se nuk keni më shumë për të dhënë. Ndiheni gjithnjë e më shumë të magjepsur nga perspektiva e lirisë dhe beqarisë, të cilën tani e shihni si një dritë në fund të tunelit të marrëdhënies suaj. Kushtojini vëmendje të veçantë datave 22, 23 dhe 24 nëntor.

Binjakët: Nuk keni dashur të arrini kaq larg, por nuk mund të sakrifikoni më as shëndetin tuaj në këtë periudhë të zgjatur pikëllimi dhe dëshpërimi. Aty ka përfunduar lidhja juaj e dashurisë dhe ju mendoni se partneri juaj po përjeton të njëjtin mjerim. Pra, është tani ose kurrë, dhe nuk ka rëndësi kush e merr vendimin e vështirë, ai apo ju, gjëja është vënë në lëvizje. Çfarëdo që duhet bërë do të bëhet deri në fund të kësaj jave.

Luani: Ju e kuptoni gjithnjë e më thellë se ëndrra juaj për lumturinë i përket së ardhmes. Në një të ardhme nuk ndani me partnerin tuaj aktual. Tani e dini shumë mirë se është koha për të thënë lamtumirë. Ai mund të mos e kuptojë ende, por ju nuk jeni në gjendje të vazhdoni të tallni veten. Nuk është e këndshme të shohësh që ke lënë pas me të ditët e mira të vjetra, por sa më shpejt të mobilizoheni për të vazhduar jetën tuaj, aq më mirë. Datat 22 dhe 24 nëntor pritet të jenë më të vështirat.

Akrepi: Këtë javë ndiheni të pafuqishëm, gjë që në rastin e lidhjes suaj të dashurisë përkthehet në një humbje dashurie për partnerin për të cilin duhet të “jetoni”. Ju nuk mund të vazhdoni të gënjeni veten, nuk mund të pretendoni se jeni duke u shkrirë nga dashuria. Sidomos në datat 24 dhe 25 nëntor do të ndjeni se bashkë me pasionin e dashurisë ju kanë mbaruar edhe rezervat e durimit për këtë person./Liberale.al

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH