Aktualitet

Analistët paralajmërojnë: Ja kur do mbahen zgjedhjet

               Publikuar në : 23:04 - 15/04/19 Liberale

Analistët, Juli Xhokaxhi dhe Andi Bejtja të ftuar në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut në Tv Klan ku po flasin për protestën e së shtunës e cila u mbajt para kryeminstrisë dhe parlamentit thanë se zgjedhjet mund të shtyhen për në shtator.

Në këtë mënyrë sipas tyre mund të bëhen edhe zgjedhjet vendore të parakohshme edhe zgjedhjet lokale.

Kjo mund të ndodhë pasi opozita ka dorëzuar mandatet dhe nuk pranon të hyjë në zgjedhje me Ramën kryeministër. /Gazeta Liberale

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *