Showbiz

“Nuk jam unë dhe do ju lutesha...”/ Kiara Tito ka një kërkesë për ndjekësit e saj

Shkruar nga Liberale

Moderatorja e njohur, Kiara Tito, ka reaguar së fundmi ndaj një faqeje që është hapur në “Facebook” me emrin e saj. Ky profil në këtë rrjet social numëron mijëra ndjekës, por ish-banorja e “Big Brother VIP 2” u ka kërkuar fansave të saj ta ndihmojnë që ta mbyllë pasi nuk është e saj.

“Më keni pyetur në lidhje me këtë faqen në Facebook, nuk jam unë dhe do të ju lutesha mos përdorni ‘account fake’ duke pretenduar si faqe zyrtare dhe sikur janë në menaxhimin tim. Ju lutem report”, u shpreh ajo.

“Facebook-un nuk e përdor fare”, vazhdoi tutje Tito

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH