Aktualitet

Nuk iu bind urdhërit, sherr mes punonjësve të SHÇBA dhe policëve

Shkruar nga Liberale
Nuk iu bind urdhërit, sherr mes punonjësve të SHÇBA dhe

Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Tiranë mes një efektivi të Policisë së Shtetit dhe dy policëve të Bashkisë Tiranë.

Ardit Zenelaj, i cili saktësisht është me detyrë punonjës policie e Forcave Operacionale të SHÇBA, teksa drejtonte automjetin pranë kryqëzimit të rrugës ‘’Jordan Misja’’ është ndaluar nga policët bashkiakë.

Ai nuk iu bind urdhërit si dhe madje ka kanosur dy policët me inicialet V.S, dhe K.K. Tashmë ngjarja ka përfunduar në Prokurori.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH