Showbiz

Foto/ Nuk ishte në dasmën e babait të saj, ja si i ka marrëdhëniet Rudina Dembacaj me vajzën e madhe të Mark Frrokut

Shkruar nga Liberale
Foto/ Nuk ishte në dasmën e babait të saj, ja si i ka

Vajza e madhe e Mark Frrokut, Mara nuk mori pjesë në dasmën e babait të saj me aktoren e humorit, Rudina Dembacaj, pasi jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Aktorja zbuloi se nuk ka asgjë për tu shqetësuar dhe se çdo gjë mes tyre shkon shumë mirë, madje këtë e ka vërtetuar edhe nëpëmjet disa fotove në festën e përvjetorit të parë të martesës me Markun.

Rudina është siguruar të publikojë specifikisht foto të Marës, por edhe një foto bashkë, ku duken mjaft të qeshura.

[gallery size="full" columns="1" ids="1281479,1281480,1281481"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH