Showbiz

"Nuk ishte faji yt", Shakira ndez rrjetin me postimin e saj të fundit

Shkruar nga Liberale
"Nuk ishte faji yt", Shakira ndez rrjetin me postimin e saj të

Këngëtarja Shakira ka postuar një mesazh enigmatik në Instagram ku thotë “Nuk ishte faji yt”.

Artistja kolumbiane nuk ka treguar se për çfarë bëhet fjalë dhe tashmë ndjekësit kanë filluar duke ngritur pyetjen.

“A do të jetë titulli i një kënge të re?” apo është një tjetër mesazh për ish bashkëshortin?”, kjo ngelet për tu parë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH