Globi

Nuk e kishe paguar për punën, 31-vjeçari "tapë" me alkool bën për spital ish-shefin

Shkruar nga Liberale
Nuk e kishe paguar për punën, 31-vjeçari "tapë"

Një 31-vjeçar shqiptar është vënë në pranga nga policia italiane pasi ka ushtruar dhunë ndaj ish-shefit të tij.

Emigranti nga Shqipëria ishte i dehur dhe e ka goditur me grushte dhe shkelma kur shkoi dhe sulmoi ish-punëdhënësin e tij duke i dëmtuar mobilet e kompanisë.

Gjithashtu, ai ka ofenduar të pranishmit dhe i ka kërcënuar me vdekje.

Sipas informatave gjithë kjo ka ndodhur për shkak të një borxhi që ish-shefi i kishte mbetur shqiptarit që nga punësimi i tij i mëparshëm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH