Showbiz

"Nuk dije të lidhje dy llafe", Efi-Kiarës: Të mësuan si të flasësh kur të futesh brenda?

Shkruar nga Liberale
"Nuk dije të lidhje dy llafe", Efi-Kiarës: Të

Kiara dhe Efi e kanë vazhduar debatin mes tyre nën praninë e Ronaldos.

Efi i tha Kiarës se, ajo nuk dinte të lidhte dy fjalë më përpara, ndërsa tani e kanë mësuar të flasë.

Pjesë nga biseda: 

Efi: A e kupton se sa e shëmtuar je bërë?

Kiara: Po ti vetëm ofendon? Këtë ke pikën tënde të fortë

Efi: Të pëlqente kur e bëja më përpara?

Kiara: Vazhdo

Efi: Tani që e more përsipër zemra ime merre parasysh se tani e tutje më ke përballë

Kiara: Pse kam frikë?

Efi: Po ke dhe e di shumë mirë sepse ti vetë nuk përballesh dot me mua zemër

Kiara: Pse?

Efi: Se nuk mundesh, nuk e ke atë fuqi. Kjo që ke ardhur tani tregon shumë gjëra, unë të paktën kam ardhur njëlloj. Ti je njeri tjetër.

Kiara: Jo unë thjesht jam distancuar nga njerëzit fallco, kaq

Efi: Më fallco se ti s'ka

Kiara: Nga njerëzit që përfitojnë në kurriz tim dhe të këtij djali

Efi: Unë mbi kurrizin tënd? Sa e turpshme kjo gjë! Të mësuan si të flasësh kur të futesh brenda? Se nuk dije të lidhje dy llafe!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH