Showbiz

"Nuk dija çfarë të bëja", Amarda Toska rrëfen momentin e frikshëm me Sian

Shkruar nga Liberale
"Nuk dija çfarë të bëja", Amarda Toska

Amarda Toska ishte e ftuar së fundmi në rubrikën "50 pyetje" në "Prive", ku përveç së tjerash tregoi edhe një nga momentet më të frikshme që ka përjetuar me fëmijët.

Ami veçoi një moment të frikshëm, kur vajza e saj Sia ka qenë 1 vjeç dhe pësoi një djegie.

"Frika më e madhe ka qenë një moment i sikletshëm kur vajza jonë ka pasur një djegie në moshën 1-vjeçare. Fatmirësisht e kaluam, por atëherë ishte një frikë shumë e madhe sepse ti do ta ndihmosh me gjithë qenien tënde, por nuk ke ç’bën për atë gjë që tashmë është bërë", tregoi Ami.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH