Globi

Njihuni me tre opsione të reja që aplikacioni WhatsApp na ofron

Shkruar nga Liberale
Njihuni me tre opsione të reja që aplikacioni WhatsApp na ofron

Versioni i përditësuar i WhatsApp ka ardhur me disa ndryshime, më saktësisht me 3 opsione të reja që duhe t'i hidhni një sy se mund t'u hyjnë në punë në punë në një moment.

E dyta, tani mund t'i shkruani vetes. Po, është disi e çuditshme, por opsioni "Message Yourself" mund të jetë shumë i dobishëm nëse e trajtoni si një vend për të ruajtur lista blerjesh, shënime, foto e shumë gjëra të tjera.

Dhe e treta, më në fund një llogari Whatsapp-i mund ta hapni në dy telefona të ndryshëm, nëse sigurisht keni versionin 2.22.25.8 të aplikacionit. Kështu, ju mund të lidhni një llogari në dy telefona të ndryshëm, qofshin Android apo iPhone.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH