Aktualitet

Njihuni me parashikimin e motit për sot

Shkruar nga Liberale
Njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që herë pas here do të zëvendësohet nga reshje lokale.

Sot temperaturat do të pësojnë një rritje në vlerat minimale të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05°C në 12°C, në zonat e ulëta nga 12ºC në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 15°C në 22°C.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH