Horoskop

Njihuni me 2 shenjat e Horoskopit që do të ndikohen këto ditë negativisht

Shkruar nga Liberale
Njihuni me 2 shenjat e Horoskopit që do të ndikohen këto

Neptuni do të krijojë mashtrim dhe konfuzion për shumicën e shenjave të horoskopit.

Këto dy shenjat pritet ta kenë më të vështirë se pjesa tjetër në këtë aspekt të keq ndaj Neptunit.

Binjakët

Binjakët pritet të jenë mjaft të prekur nga ky aspekt, pasi Marsi duke u nisur nga kjo shenjë formon një shesh të vështirë me Neptunin. Ndoshta këto ditë ndiheni të pasigurt, sikur nuk dini çfarë dëshironi dhe nëse zgjedhjet tuaja të jetës janë të drejta.

Këto ditë janë një sezon për pyetje. Kini kujdes që të mos bëni premtime të rreme ose të mashtroni, për shkak të natyrës suaj të pambrojtur, ata që doni dhe janë në jetën tuaj.

Virgjëresha

Sheshi i Neptunit, Marsi do të krijojë një iluzion të madh dhe disa iluzione te Virgjëreshat, kryesisht në lidhje me planet tuaja të biznesit. Jini të kujdesshëm nëse dikush përpiqet t’ju tregojë një mundësi të madhe dhe mendoni dy herë se cilit koleg i besoni.

Mos kërkoni një rritje page ose merrni vendime të rëndësishme në të ardhmen e afërt, pasi ekziston mundësia që zgjedhjet tuaja të jenë joserioze dhe të mos ju funksionojnë

Poll
SHQIPENGLISH