Showbiz

Njëra nga binjaket e famshme franceze "tërbon" rrjetin, hedh foto nudo në plazh

Shkruar nga Liberale

Matild dhe Polinë Tantot janë dy binjaket e njohura franceze të cilat janë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të skandaleve dhe formave të tyre të nxehta.

Kësaj radhe vëmendjen më të madhe e ka marrë Matilda, e cila ka zgjedhur që të shkojë në Ibiza. Nga aty, bukuroshja franceze ka zgjedhur që të postojë disa foto të nxehta, ku në të shumtat shfaqet nudo.

Të dyja vajzat e kanë marrë vëmendjen nga bota sportive, kur ishin të ftuara një herë në një festë të yllit brazilian Nejmar. Gjithashtu ato njihen dhe si tifozë të PSG-së.

0

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH