Kryesore

Një tjetër tërmet godet Kretën, ja sa ishte magnituda

               Publikuar në : 19:38 - 24/07/21 liberale

Greqia është goditur sërish nga një tërmet ditën e sotme. Vetëm pak minuta më parë një lëkundje e re u regjistrua në Heraklion, Kretë.

Dridhja ishte 3.4 në shkallën Rihter dhe 5.4 kilometra e thellë. Më parë, një tërmet me madhësi 4.8 të shkallës Rihter tronditi rajonin ku u regjistruan dëme të mëdha materiale.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back