Showbiz

Një surprizë e bukur erdhi për 4 finalistët e “BBVA”, banorët shijojnë pamjen në oborr

Shkruar nga Liberale
Një surprizë e bukur erdhi për 4 finalistët e

Një surprizë shumë e bukur i ka pritur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “BBVA”.

Secili prej banorëve ditën e sotme është mahnitur nga spektakli që parashutat në formën e një droni të personalizuar me emrin e tyre kanë dhuruar për ta dhe për publikun.

Efi, Dea, Kristi dhe Luizi kanë shijuar pamjen në oborr.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH