Showbiz

Një super bashkëpunim, Luana Vjollca publikon këngën me këngëtarin e njohur

Shkruar nga Liberale
Një super bashkëpunim, Luana Vjollca publikon këngën me

Luana Vjollca dhe MC Kresha kanë bërë një super bashkëpunim dhe kanë publikuar këngën e tyre. Ata kanë sjellë videoklipin me titull “Nuk o ka ma qet”, i cili është plot ngjyra.

Kënga është shkruar nga Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi, ndërsa okestrimi është punuar nga Fatjon Miftari & Yll Limani.

Dyshja duket se kanë me njëri-tjetrin shumë kimi, pasi kjo gjë reflektohet në çdo skenë të klipit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH