Horoskop

"Një plan mund të dështoj nga një sy i keq", Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi të ketë kujdes!

Shkruar nga Liberale
"Një plan mund të dështoj nga një sy i keq", Meri

Dashi

Ne jetën erotike do ndodh diçka e paqartë jo e këndshme. Kujdes nga një blerje makine apo telefoni se nuk shkon mirë!

Demi

Një çështje familjare mund t’ju preokupoj në ditën e sotme më shumë seç e kishit menduar. Ndoshta një ngatërresë!

Binjakët

Sot një plan mund të dështoj nga një sy i keq që mund t’ju vështroj me xhelozi. Do kuptoni që dikush i afërt ju pengon!

Gaforrja

Një çështje ekonomike do duket shume joshëse për të qenë e vërtetë. Kujdes se ka prapaskenë!

Luani

Hëna shenjën tuaj në kundërshtim me Mërkurin e kundërt mund të bëj që të ndjeni një xhelozi dhe pasiguri të çuditshme!

Virgjeresha

Një femër e fshehtë apo që do të veproj në fshehtësi kundra jush sot mund të tregoj qëllimet e saj nga pakujdesia!

Peshorja

Dikush do ju shpërqëndroj vëmendjen dhe do ju fusin ne mendime e dyshime qe s’kanë te bëjnë me realitetin!

Akrepi

Një ndikim joshës do bej që në karrierë të bini shumë në sy dhe te jeni ju ata që drejtoni situatat e mistershme!

Shigjetari

Dikush kërkon t’ju rrëmbej me dredhi energjinë pozitive në dashuri. Çdo gjë është e stisur që t’ju prishin harmoninë!

Bricjapi

Një rikthim i dikujt nga e kaluara do ju joshi shpirtërisht duke ju futur ne pasione të pakontrollueshme!

Ujori

Duhet ta ndjeni shume shtëpinë dhe misterin qe përmban energjia e mureve te shtëpisë tuaj. Kujdes nga mendimet kontradiktore!

Peshqit

Për ju ndikimi i një femre te afërt apo të njohur do ju sjelli keqkuptime ne miqtë apo qëllimet që i jeni dhëne vetes!

Poll
SHQIPENGLISH