Kronike

Një person vritet me armë zjarri në Laç

               Publikuar në : 23:49 - 12/06/19 R Liberale

Një person është ekzekutuar me armë zjarri të mërkurën në darkë në qytetin e Laçit.

Burimet paraprake treguan se identiteti i viktimës nuk është bërë ende me dije, ndërsa ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 të këtij qyteti.

Janë ende të paqarta rrethanat e kësaj ngjarje. Policia ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen, autorët e dyshuar të krimit dhe identitetin e viktimës.

Lajmi në përditësim…

(Visited 5 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *